KempHoogstad
nadpis

KempHoogstad je společnost se zaměřením na oblast mezinárodního zdanění. S pobočkami v Amsterdamu, Moskvě a Praze poskytuje svým klientům odborné
a praktické poradenství.

více více
Heineken Česká republika
nadpis

České zastoupení holandské značky Heineken, založené roku 1863 Gerardem Adriaanem Heinekenem, prezentuje přední Česko-Slovenské výrobce zlatavého nápoje prostřednictvím internetu.

více více
Honda Racing Team
nadpis

Japonská značka motocyklů Honda, zastoupená největším prodejcem v České republice, představuje nové řešení v oblasti propagace motocyklů. Fandíte-li rychlým strojům, nenechte si tuto www prezentaci ujít.

více více
Benzina
nadpis

V návaznosti na modernizaci čerpacích stanic pod novou značkou Benzina Plus, připravila Benzina pro své zákazníky nové www stránky s informacemi o všech pobočkách, prémiových palivech a promo akcích.

více více
SynotTip
nadpis

Sázková kancelář SynotTip využila pro propagaci nové služby, internetového sázení, masivní bannerovou kampaň. Vše pod claimem: Je lepší hrát, než se jen dívat, tak se připoj!

více více
Bohemia Chips Senza
nadpis

Společnost Bohemia Chips pro milovníky bramborových lupínků připravila prémiovou řadu značky Senza. Inspirací pro příchutě, gurmánská hořčice, pikantní chilli, ocet balsamico, jsou světoznámé kuchyně.

více více
VEWÉ
nadpis

Svatební salon Vewé zastupující renomované španělské módní značky, spustil ojedinělý internetový projekt. Nechte se inspirovat krásnými modely svatebních šatů, obuví či decentními doplňky.

více více
Devoprachy.cz
nadpis

Profesionální partička sázkařů ovlivňující sportovní zápasy, hledá nové členy do svého týmu – tady půjde o velký prachy! Chceš novou práci? Kontaktuj šéfa bandy Luigiho a vyhraj 3x 100.000 Kč.

více více
Erflex intranet
nadpis

Reklamní agentura Erflex se zabývá především budováním a provozováním sítě venkovních reklam. Gabbo pro tohoto klienta navrhlo a vytvořilo intranetový systém pro správu reklamních ploch.

více více
Fun Beat electronics
nadpis

Pro fanoušky novinek ze světa elektroniky, připravila společnost FunBeat electronics internetovou prezentaci atraktivních produktů, zaměřenou na cílovou skupinu obyvatel od 10 do 25 let.

více více
úvod › reference
copyright 2024 GABBO, all rights reserved