Gabbo kariéra
nadpis

Do našeho týmu hledáme kolegu na občasnou spolupráci při vývoji multimediálních prezentací založených na jazyku Action Script 3. Předpokládáme znalost OOP v AS3 + základy Papervision 3D, znalost PHP a MySQL je velké plus. Chceš-li se stát součástí GABBO, zašli nám portfolio svých realizovaných projektů.

Gabbo kariéra
nadpis

GABBO hledá špičkového web designera. Musíš mít zkušenosti s tvorbou webů a použitelností designu. Předpokládáme perfektní znalosti Adobe Photoshop, Illustrator a Flash. Nezáleží nám na dosaženém vzdělání, ale na tvých schopnostech. Pokud budeš mít zájem, pošli nám 5 svých nejlepších prací v JPEG a 100% velikosti.

Gabbo kariéra
nadpis

GABBO přijme vysoce motivovaného kolegu, který má zkušenosti s řízením on-line projektů od briefingu do jejich spuštění. Musíš být schopný komunikovat s ostatními členy svého týmu, kterými budou designer a developer, případně art director. Měl bys mít výborné prezentační schopnosti jak u nás ve firmě tak na straně klienta.

Gabbo kariéra
nadpis

Pokud je tvým koníčkem vývoj www a intranetových aplikací, můžeš pracovat u nás na projektech založených na našem perfektním designu a produkci dopilované do posledního detailu. Potřebujeme od tebe tyto znalosti: XHTML, JS, PHP5, MySQL5, Ajax, jQuery. Zašli nám své portfolio a staň se členem GABBO.

Gabbo kariéra
nadpis

Baví tě práce v Cinema 4D? Jsi schopný přivést kreativní koncept od art directora k životu pomocí modelace, animace a renderingu? GABBO hledá na spolupráci právě tebe. Měl bys mít zkušenosti s tvorbou 3D animace pro web – rendering PSD pro Photoshop či Illustrator, optimalizaci videa pro internet, základní znalost Flash.

úvod › kariéra
copyright 2024 GABBO, all rights reserved