Gabbo služby
nadpis

Zajímají Vás všechny dostupné možnosti jak využít internetového média k propagaci Vašich výrobků nebo služeb? Chcete si jednoduše ověřit jak si stojí Vaše www stránky či e-shop oproti konkurenci? Řešením je využít našich poradenských služeb a čerpat tak z bohatých zkušeností přední internetové agentury. Naše poradenské služby Vám pomohou získat ucelené informace, zaměřené přesně na obor Vašeho podnikání. Domluvte si nezávaznou schůzku s našimi specialisty, kteří pro Vás připraví podrobný audit, včetně návrhu internetové strategie. Jednou z možností jak nás kontaktovat je prostřednictvím tohoto formuláře.

Gabbo služby
nadpis

V Gabbo máme mnohaleté zkušenosti s tvorbou kreativních konceptů a reklamních kampaní pro přední společnosti na našem trhu. Nemusí se vždy jednat o tvorbu celé komunikace, jsme schopni navázat na Vaši myšlenku či fungující kampaň v jiných médiích. Nejdříve Vám pomůžeme jasně definovat vizi, cíle a osobitost Vaší značky. Tyto hodnoty jsou velmi důležité pro další část naší práce – kreativu. Po schválení kreativního konceptu přichází na řadu plánování celého procesu, jak chytře a co nejefektivněji zapojit zákazníka do vznikající kampaně. Na závěr navrhneme vhodné technologické zpracování a zajistíme perfektní produkci.

Gabbo služby
nadpis

Gabbo patří ke světové špičce co se týká kvality dodávaného designu a za naši práci jsme již získali několik významných mezinárodních ocenění. Náš styl je vyjímečný z hlediska použitelnosti, propracovanosti všech detailů kompozice a silné orientaci na oslovovanou cílovou skupinu. S nástupem moderních technologií jsme Vám schopni zajistit fotografování, retuše a koláže, design www prezentací a aplikací, videoprodukci od kreativy přes natáčení až po postprodukci, 3D animaci a rendering ve vysokém rozlišení. Naše služby lze případně vzájemně kombinovat a díky nim dosáhne kvalita prezentace Vaší značky skvělé úrovně.

Gabbo služby
nadpis

Při vývoji aplikací dbáme především na kvalitní zpracování, pohodlnou správu obsahu a možnou budoucí rozšiřitelnost. Pracujeme s nejnovějšími technologiemi (Action Script 3, jQuery, Ajax, XHTML, PHP5, MySQL5). Staráme se o jejich bezchybnou funkčnost, která našim klientům garantuje celoživotní záruku na správný chod vytvořené aplikace. Dodržujeme veškeré platné normy a standardy pro validitu kódů. Vždy usilujeme o jedinečné řešení a maximální spokojenost našeho klienta. Jsme připraveni zajistit Váš projekt po technické stránce zejména u výroby www prezentací, e-shopů, intranetů, extranetů a zakázkovém vývoji software.

Gabbo služby
nadpis

Zajímavou a především velmi užitečnou možností, jak flexibilně reagovat na aktuální potřeby Vaší společnosti pomocí internetu, je implementace administračního systému Gabbo CMS pro kompletní správu obsahu. Ušetříte tak nejen cenný čas, ale rovněž náklady spojené s poplatky, které často hradíte za správu aplikace svému webmasterovi nebo agentuře. Prostřednictvím našeho administračního systému bude aktualizace plně ve Vašich rukách, ať už půjde o změnu položek menu, editaci textů či fotografií, produktového katalogu nebo cenové politiky. Ovládání Gabbo CMS je naprosto intuitivní a pohodlné. Práci s ním bez problémů zvládnou i běžní uživatelé PC.

Gabbo služby
nadpis

V tomto roce byla široká veřejnost seznámena s astronomickými zisky společností, využívající kvalitně postavené internetové obchody. E-shop se pro mnohé z nich stal hlavním obchodním nástrojem, zejména díky bezkonkurenčním výhodám, kterými jsou minimální náklady na vývoj, provoz a neomezená dostupnost! Významným přínosem našich e-shopů je implementovaná funkcionalita pro měření návštěvnosti s detailním sledováním všech aspektů chování zákazníka. Vytvoříme Váš internetový obchod tak, aby byl snadno nalezitelný z vyhledávačů na klíčová slova ve Vašem oboru podnikání a především plnil funkci významného obchodního nástroje.

Gabbo služby
nadpis

Při výběru vhodného dodavatele internetových služeb budete jistě požadovat zajištění předních pozic ve fulltextu vyhledávačů a vysokou návštěvnost Vašich www stránek nebo e-shopu potenciálními zákazníky. Aby ne, jde o základní stavební kameny úspěchu internetové strategie. K dosažení nejlepších výsledků využíváme účinné nástroje, zejména moderní technologické zpracování a SEO friendly redakční systém. Úspěšnému řešení rovněž napomáhá správné užití a začlenění klíčových slov do obsahu textu, zařazení Vaší společnosti do katalogů firem, institucí a v neposlední řadě budování hodnotných zpětných odkazů.

 

Gabbo služby
nadpis

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se chovají potenciální zákazníci uvnitř Vašich www stránek? Které produkty nebo služby jsou jimi více navštěvované a které naopak méně? Odkud na Vaše www stránky přichází, kdy odchází, jak se o Vás dozvěděli? Zajímají Vás demografické informace, z jakého jsou státu, města nebo regionu? Rádi Vám na výčet těchto a dalších otázek sdělíme jasné odpovědi. Prostřednictvím sledovacího systému, který začleníme do zdrojového kódu Vaší prezentace, jsme schopni přesně měřit a analyzovat všechny aspekty chování zákazníka uvnitř Vašich www stránek a pravidelně Vás o tomto informovat v měsíčních reportech.

Gabbo služby
nadpis

Pro Vaše absolutní pohodlí, bezvadnou funkčnost a bezpečí námi vytvořené aplikace, nabízíme možnost využití hostingových služeb na serverech Gabbo. Garantujeme vysoký výkon a minimální zatíženost serveru na špičkových strojích značky DELL. Dostupnost našich serverů je díky BGP (Border Gateway Protocol) neuvěřitelných 99,99 %. Bezpečí Vašich dat je zajištěno nepřetržitým monitoringem serverovny kamerovým systémem. Serverovna je klimatizována a elektrická energie je ochráněna proti výpadku transformátorem o výkonu 1250 kVA. Technická podpora je pro Vás připravena 24 hodin, 7 dní v týdnu, 366 dní v roce.

úvod › služby
copyright 2024 GABBO, all rights reserved